Hakkımızda

Babil Elektrik, 2009 yılı Şubat ayında İzmir’de faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşundan bugüne kablo taşıyıcı sistemleri ve galvanizli topraklama ürünleri ticareti üzerine hizmet sunan şirketimiz, 2010 yılı Kasım ayından itibaren Babil Elektrik Aydınlatma San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Şirketimiz, 2010 yılında Azerbaycan-Bakü’de malzeme satışı ve elektrik taahhüt işleri alanında faaliyet göstermeye başlayarak bugüne kadar birçok ciddi projeyi başarı ile teslim etmiş ve büyümesini sürdürmüştür.

Halen Türkiye'de bulunan yerli ve uluslararası imalatçıların bayi/yetkili satıcısı olarak hizmet veren şirketimiz, sürat ve kalitesini destekleyen stok gücüyle müşteri taleplerini karşılamaktadır.

Babil Elektrik, müşteri memnuniyetini temel alan hizmet anlayışını ve müşteri taleplerini çevreye karşı sorumluluk bilinciyle, üretilen kaliteli ürünlerle karşılayan bir hizmet politikasını benimser.

İzmir Gıda Çarşısında bulunan şirket ofisi ve depolama alanı ile ulusal ve uluslararası pazara hizmet sunan şirketimiz, profesyonel kadrosuna her geçen gün yenilerini ekleyerek, sayıları günden güne çoğalan iş ortaklarına, kusursuz ve sürekli hizmet sunmak amacıyla projelerini sürdürmektedir.

Konusunda deneyimli genç ve dinamik kadrosuyla, müşteri taleplerini profesyonel biçimde, alternatif çözüm önerileri geliştirerek, sorunsuz ve zamanında karşılamak hedefinde olan Babil Elektrik, hizmetlerinde fark yaratmayı amaçlar.

 

Şirketimizin Vizyonu;

Hizmet ağımızı geliştirerek yurt içinde alanında lider firmalar arasında yer alıp sektöre yön vermek ve yurtdışı pazarını genişleterek yerli üreticiye ve ülke ekonomisine artı değer kazandırmaktır.

Şirketimizin Misyonu;

Kalite politikasından ödün vermeksizin, müşteri taleplerini ve şirket taahhütlerini eksiksiz ve zamanında, profesyonel çözümler sunarak karşılamak ve yalnızca ticari alanda değil sosyal sorumluluk alanında da projeler geliştirmektir.